Srdečně Vás zveme na zahradní slavnost Motýlku spojenou se slavnostním vyhlášením dobrovolníka Prahy 14. Vystoupí zde i písničkář Jiří Schmitzer. Vstup zdarma!

Pandemie covidu - 19 i příliv uprchlíků z Ukrajiny ukázali, kolik je mezi námi lidí ochotných  pomáhat druhým bez nároku na odměnu. Slovo dobrovolník je tak v poslední době používáno mnohem více, než tomu bylo dříve. Žalostných zpráv slyšíme či vidíme denně spoustu, a tak považujeme za smysluplné radovat se společně z DOBRA, které se šíří prostřednictvím laskavých DOBROVOLNÍKŮ.

Spolu s vedením Městské části Prahy 14 jsme se rozhodli uspořádat první ročník akce „Dobrovolník Prahy 14“. Jejím cílem je zviditelnit přínos dobrovolnictví a prostřednictvím příběhů nominovaných dobrovolníků dodat odvahu těm, kteří by také chtěli nezištně pomáhat, ale neví, zda by něco takového zvládli.

Slavnostní vyhlášení vybraných dobrovolníků proběhne na Zahradní slavnosti Motýlku, na kterou Vás srdečně zveme. Uskuteční se 22. června na zahradě při faře v Kyjích. Těšíme se na setkání s Vámi!